Naše ruce jsou naše vizitka - zimní péče o ruce

04.01.2017

Naše ruce jsou naše vizitka - zimní péče o ruce

Zimní výživná péče - nezanedbávejte své ruce

Zlaté české ručičky. Určitě už jste to někde slyšeli. Ruce potřebujeme každý den. Bez nich bychom nemohli vlastně skoro nic. Cítili bychom se bezmocní. Shodneme se, že je potřebujeme k životu. Dopřáváme jim ale dostatečnou péči, kterou si tak moc zaslouží? Často je zanedbáváme a většinou jim nevěnujeme žádnou speciální starostlivost. Obzvlášť v tomto zimním období, kdy je pokožka vystavována zimě a nepřízním počasí, potřebují také trochu výživného pohlazení.

Mandlový olej SaloosJedním ze způsobů jak můžete své ručky rozmazlit je, že jim dopřejete teplou olejovou lázeň. Nahřejte si mandlový či olivový olej lisovaný za studena a ponořte ruce do této koupele. Oleje lisované za studena dokáží pokožce předat maximum prospěšných látek a všechny své blahodárné účinky, které si uchovávají díky svému šetrnému zpracování. Ruce budou vyživené, vláčné a krásně hebké.

100% bambucké máslo bio karité SaloosDalším způsobem je noční regenerační péče. Pokud nemáte přes den čas na olejovou lázeň, či jiný pečující rituál, využijte čas efektivně! Před spaním si ruce potřete silnou vrstvou výživného 100% bio bambuckého másla a oblečte je do bavlněných kosmetických rukavic. Budete překvapeni ranním pohlazením v podobě hedvábně jemných a krásně vyživených rukou. Pokud trpíte na záděry, tak tento zábal jim pomůže efektivně předcházet. Skvěle vyživí a zvláční kůžičku v okolí nehtů.

Atopikderm bio karité SaloosPokud celou zimu trpíte na přesušené ruce, nebo na ekzémy či lupénku, měl by se vašim nepostradatelným parťákem stát bioKarité balzám Atopikderm. Je expertem v péči o suchou a jinak namáhanou pokožku. Vyživuje, zvláčňuje a regeneruje kůži. Unikátní složení bio bambuckého másla, bio brutnákového a bio pupálkového oleje tvoří dohromady něco dokonalého. Navíc vás mile potěší jeho jemná a příjemná vůně. Nezapomínejte na to, že vaše ruce jsou zároveň vaší vizitkou.

 

Výrobky Saloos lze zakoupit v eshopu Naturelka.cz.

Text poskytl výrobce kosmetiky Saloos 4.1.2017.

NmI3M2E1MD