Bio Konopný olej

22.09.2016

Bio Konopný olej

Účinná pomoc při lupénce a ekzémech

Konopná semínka, potažmo konopný olej je nejbohatším a nejvyváženějším zdrojem mastných kyselin. Je ideální nejen pro ošetření pokožky, ale používá se také vnitřně. 
Bio konopný olej intenzivně zvlhčuje a vyživuje suchou pokožku se sklonem k podráždění. Tak brání opakovanému vysoušení i nepříjemným pocitům svědění. Proto je nepostradatelným přípravkem pro ošetření atopické a psoriatické pokožky. Přítomné antioxidanty navíc zpomalují procesy stárnutí kůže. Vyvážený obsah omega nenasycených kyselin podporuje odolnost a regeneraci kůže, zamezuje alergickým reakcím a celkově pokožku zklidňuje. 
Důležité jsou také protizánětlivé účinky oleje a podpora hojení ran. Díky tomu se využívá k ošetření okolí bércových vředů nebo zhojených popálenin. Olejové zábaly příznivě působí na regeneraci poškozených vlasů i nehtů.

 

Více Saloos rostlinných olejů lisovaných za studena najdete v eshopu Naturelka.cz - rostlinné a bio oleje.

O značce Saloos: Saloos je největší český výrobce certifikované aromaterapeutické biokosmetiky v ČR. Pro výrobu svých značkových přípravků používá výhradně rostlinné oleje lisované za studena. Jako první u nás dokázal splnit velmi náročné podmínky certifikace a od roku 2007 je držitelem ochranné známky CPK bio. Firma Saloos vyvíjí a vyrábí přípravky s přírodním složením v nejvyšší BIO kvalitě. Jejich posláním je přirozená péče o pokožku, jakož i dosažení celkové harmonie těla a duše. 

Text poskytl výrobce kosmetiky Saloos 22.9.2016.

Yzg4NzZ