Bio Brutnákový olej

20.07.2016

Bio Brutnákový olej

Pro pevnou a zdravou pokožku

Brutnák je původem středomořská bylina s hrubými pichláky a blankytně modrými květy. Olej se získává ze semen bohatých na cennou kyselinu gama-linolenovou, která je pro lidský organismus a zvláště pokožku nezbytná. 
V kosmetice se používá čistý nebo jako přísada do krémů a je důležitým pomocníkem v boji proti stárnutí pleti. 

Máte pocit, že vaše pleť působí unaveně? 
Pak sáhněte právě po tomto oleji. Působí totiž proti ztrátě pružnosti pokožky a má silné regenerační a zpevňující účinky. Navíc pleť zklidňuje a zvlhčuje, a proto je výborný k ošetření citlivé pokožky se sklonem k vysoušení. Ocení ho také aknózní pleť, zejména pro jeho hojivé účinky. Vzhledem k vysokému obsahu gama-linolenové kyseliny dokáže zklidnit pokožku postiženou ekzémy, lupenkou či alergií. Je vhodný ke každodennímu ošetření všech typů pleti, včetně mastné a problematické.

 

Více Saloos rostlinných olejů lisovaných za studena najdete v eshopu Naturelka.cz - rostlinné a bio oleje.

O značce Saloos: Saloos je největší český výrobce certifikované aromaterapeutické biokosmetiky v ČR. Pro výrobu svých značkových přípravků používá výhradně rostlinné oleje lisované za studena. Jako první u nás dokázal splnit velmi náročné podmínky certifikace a od roku 2007 je držitelem ochranné známky CPK bio. Firma Saloos vyvíjí a vyrábí přípravky s přírodním složením v nejvyšší BIO kvalitě. Jejich posláním je přirozená péče o pokožku, jakož i dosažení celkové harmonie těla a duše. 

 

Text poskytl výrobce kosmetiky Saloos 20.7.2016.

N2E5YTZiY