Běhání, všechny chmury zahání....

10.05.2016

Běhání, všechny chmury zahání....

Práskněte do bot

Máte pocit, že jste vyčerpaní, nesví nebo na vás leze splín a nevíte jak z toho? Vypněte a jděte si zaběhat, a to i když třeba nejste zrovna sportovní typ. Běhání výrazně zlepší krevní oběh a  vžene vám kyslík doslova do každé buňky. A  co hlavně? Vyžene vám brouky z hlavy! 
Nic vás nerozdýchá tak krásně jako běh v přírodě, ideálně v lese a nemusí to být zrovna po dešti, kdy je vzduch tzv. „nejměkčí“. A nejde ani o žádný maratón, stačí pár metrů třeba do mírného kop‐ ce, kde se cílovou odměnou stane krásný pohled do údolí. Nebo prostě kdekoli, kde to máte rádi. A pokud nejste na pravidelný pohyb zvyklí a náhlá zátěž vám přivodí ztuhlost svalů nebo mírnou bolest pohybového aparátu, nevadí. Pro tyto případy jsou tady 4 pomocníci, kteří pomohou cítit se fit.

Masážní olej Devatero kvítí

je bohatý na esenciální oleje prvotřídní kvality. Máta peprná, eukalyptus a  kafrovník dokážou prokrvit pokožku a  prohřát svaly a  tím podpoří jejich regeneraci. Proto je olej Devatero kvítí ideálním partnerem namoženého těla po sportu nebo těžké práci. Výborně pomůže i když se cítíte jako „rozlámaní“.

Masážní olej Maratonec

Nemusíte být zrovna maratonec, abyste poznali pocit těžkých nohou. Občas přichází třeba i  „ze židle“ a právě automasáž může být výbornou prevencí i pomocníkem. S Maratoncem to zvládnete hravě, stará se totiž o  vaše nohy od stehen až po paty. Krásně voní po tymiánu a  lemongrass (citrónová tráva) prokrví pokožku, při masáži uvolní svaly a ulehčuje drobným poraněním, jako jsou např. výrony. Obsažená šalvěj zmírňuje pocení nohou a manuka zabraňuje tvorbě písní.

Masážní olej Body FIT

je ideálním pomocníkem pro ty, kteří si rádi dopřejí pohyb bez toho, aniž by trhali rekordy. Připraví svaly na větší zátěž a po ní jim pomůže relaxovat. Tak nás zbaví bolestí, které víkendoví „sportovci“ velmi dobře znají. Krásně prohřívá a  prokrvuje pokožku před i po fyzické námaze. Jemná masáž odstraní pocit únavy a hodí Vás do pohody. Takže se opět budete cítit FIT.

Olejový extrakt z arniky horské

je vyhledávaný především pro své regenerační a zklidňující účinky. Výborně prokrví svaly i pokožku a odlehčí tělu po námaze. Pomůže zmírnit otoky nohou po delší chůzi a  účinně působí také na drobné pohmožděniny, výrony nebo modřiny. Extrakt je vhodný k  masáži namožených částí těla, nejen po sportu, ale i  po fyzické práci třeba na zahradě. Stačí jemná masáž a úleva na sebe nenechá dlouho čekat.

Značka Saloos: Masážní oleje vyrábí Saloos, největší český výrobce certifikované aromaterapeutické biokosmetiky v ČR. Pro výrobu svých značkových přípravků používá výhradně rostlinné oleje lisované za studena. Jako první u nás dokázal splnit velmi náročné podmínky certifikace a od roku 2007 je držitelem ochranné známky CPK bio. Firma Saloos vyvíjí a vyrábí přípravky s přírodním složením v nejvyšší BIO kvalitě. Jejich posláním je přirozená péče o pokožku, jakož i dosažení celkové harmonie těla a duše. Více o tělových a masážních olejích naleznete na Naturelka.cz

Text poskytl výrobce kosmetiky Saloos 10.5.2016.

NmZjMWU1Zm